GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 16108269

nr 1610 8269

Stekfat

2 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin. Längd: 33-40 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:03:58